Ахмадінежад проігнорував питання євреїв

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад проігнорував на прес-конференції в ООН усі питання, які намагалися йому поставити ізраїльтяни.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад проігнорував на прес-конференції в нью-йоркській штаб-квартирі ООН усі питання, які намагалися йому задати ізраїльтяни, зокрема дружина солдата, викраденого ліванськими бойовиками, пише газета Jerusalem Post.

Ахмадінежад залишив без відповіді звернення Карніт Ґольдвассер, що просила пояснити, чому Тегеран не дозволяє представникам Червоного Хреста відвідати її чоловіка Ехуда та його товариша по службі Ельдада Регева, які рік тому потрапили в полон до ліванського руху "Хезболла".

В Ізраїлі прийнято вважати, що "Хезболла" підтримує тісні зв'язки й координує свої дії з Іраном.

З викрадення солдатів-резервістів Регева й Ґольдвассера почалася Друга ліванська війна, що в липні-серпні 2006 року забрала життя понад 150 ізраїльтян і понад тисячі ліванців. Про долю ізраїльських полонених дотепер нічого не відомо.

Поставити питання іранському лідерові спробував і кореспондент одного з центральних телеканалів Ізраїлю. Його цікавило, чи турбує Іран загроза вторгнення ізраїльських військово-повітряних сил, які, якщо вірити численним, але офіційно не підтвердженим повідомленням у світових ЗМІ, два тижні тому безкарно атакували якийсь таємничий об'єкт на території Сирії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: