Ахмадінежад: США ведуть подвійну гру в Афганістані

Іранський президент звинуватив США у подвійній грі - боротьбі з терористами в Афганістані, яких раніше підтримували.

США ведуть "подвійну гру" в Афганістані, намагаючись боротися з тероризмом, який самі ж раніше підтримували, заявив президент Ірану Махмуд Ахмадінежад.

Він також додав, що Іран не вважає, що наявність іноземних військ допомагою встановленню миру в Афганістані.

Іранський лідер перебуває з візитом у Кабулі, де, як очікується, він проведе переговори з афганським президентом Хамідом Карзаєм.

Президент Ірану прибув з одноденним офіційним візитом до Кабула на запрошення глави Ісламської Республіки Афганістан Хаміда Карзая.

Останній подібний офіційний візит на найвищому рівні до Афганістану відбувся в серпні 2002 року в роки президентства колишнього глави Ірану Мохаммад Хатамі.

Візит Хатамі в тоді ще перехідний держава Афганістану журналісти назвали історичним, тому що це був перший приїзд іранського лідера в Афганістан за останні 40 років.

Ахмадінежад і Карзай мають обговорити проблеми Афганістану і шляхи виходу з ситуації, що склалася, питання регіональної взаємодії, проблеми відновлення афганської економіки, активної участі в цьому процесі Ірану, а також питання підвищення рівня двосторонньої співпраці у фінансовій торгової енергетичної областях.

Не виключено, що традиційно в центрі уваги зустрічі президентів Ірану та Афганістану будуть питання боротьби з тероризмом і контрабандою наркотиків.

Читайте також:

Війни в Іраку і Афганістані обійшлися Великобританії в 18 млрд фунтів

Ахмадінежад назвав теракт 11 вересня "жахливою фальсифікацією"

Ахмадінежад пообіцяв відрубати руки кожному, хто спробує напасти на Іран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: