Ахмадінежад став на захист "повії Карли Бруні"

Махмуд Ахмадінежад засудив іранських журналістів, які зневажливо відгукнулися про Карлу Бруні.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад засудив іранських журналістів, які образили дружину французького президента Карлу Бруні.

У своїй заяві Ахмадінежад не назвав Карлу Бруні особисто і не згадав газету "Кайхай", де з'явилися образи, однак його слова дозволяють однозначно стверджувати, що мова йшла саме про них.

"Чи вправі ЗМІ ганьбити дружину президента країни ЄС? Чи дозволяє іслам їм так чинити?" - Заявив Ахмадінежад. Він назвав такий вчинок "злочином" і закликав покарати винних.

Нагадаємо, наприкінці серпня консервативно налаштована газета "Кайхай" опублікувала ряд статей, в яких піддала критиці дружину президента Франції Карлу Бруні, в тому числі назвавши її "повією". Матеріали з'явилися після того, як Бруні підписала петицію на захист 43-річної Сакіне Аштіані, матері двох дітей, засудженої до смертної кари через побиття камінням за подружню зраду.

Незабаром після ноти протесту від офіційного Парижа МЗС Ірану засудив публікації.
"Кайхай", чий генеральний директор - вищий керівник Ірану Алі Хаменеї, в останні місяці активно критикує Махмуда Ахмадінежада і його оточення за надмірний відхід від лінії ортодоксального ісламу, якого дотримується сам Хаменеї.

Читайте також:

В Ірані відклали страту жінки за зраду

У Франції вийшла скандальна книга про Карлу Бруні

Іранська газета назвала першу леді Франції повією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: