Ахмадінежад вчить поважати права людини

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад перервав дводенний офіційний візит до Вірменії через "непередбачувані обставини, що виникли в Ірані".

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад перервав дводенний офіційний візит до Вірменії через "непередбачувані обставини, що виникли в Ірані", повідомила у вівторок агенція "Новости-Армения" з посиланням на джерело в Національних Зборах Вірменії.

Голова Ісламської Республіки у вівторок уранці відбув на батьківщину.

Ахмадінежад у вівторок в рамках візиту планував відвідати Меморіал пам'яті жертв геноциду вірменів 1915 року "Цицернакаберд", а також Блакитну мечеть у Єревані. Потім планувався виступ Ахмадінежада в Національних Зборах Вірменії.

Президент Ірану прибув до Єревана в понеділок на чолі представницької делегації. Ахмадінежад обговорив з своїм вірменським колегою Робертом Кочаряном перспективи розширення економічної й політичної співпраці, після чого відбулася зустріч двох офіційних делегацій у розширеному складі та брифінг двох президентів.

Президент Ірану виступив з лекцією в Єреванському державному університеті на тему дотримання прав людини в сучасному світі.

Незважаючи на передчасне відбуття, президент Ірану Махмуд Ахмадінежад виконав програму візиту до Вірменії, повідомив у вівторок головний радник іранського президента Моджтама Самаре Хашемі. За його словами, в другий день свого офіційного візиту Ахмадінежад зустрівся з представниками іранської діаспори у Вірменії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: