Ахмадінежад засудив Росію за підтримку санкцій ООН

Махмуд Ахмадінежад закликав президента Росії Дмитра Мєдвєдєва змінити свою думку і не підтримувати нові санкції ООН проти Ірану.

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад назвав неприйнятною підтримку Росією нових санкцій ООН проти його країни і закликав президента Дмитра Мєдвєдєва змінити думку.

"Ми не маємо бачити в цей складний час, як наш сусід (Росія) підтримує тих, хто був проти нас, демонстрував ворожість до нас протягом 30 років. Це неприйнятно для іранської нації. Я сподіваюся, що вони звернуть на це увагу і вживуть заходів для виправлення цієї ситуації", - заявив Ахмадінежад.

Іранський лідер також відзначив, що угода про відправку Іраном визначеної кількості збагаченого урану за кордон є "великою можливістю", якою президент США Барак Обама має скористатися.

Нагадаємо, США наполягають на введенні нових санкцій незважаючи на те, що 17 травня Іран підписав угоду з Бразилією і Туреччиною, згідно з якою наявний у Тегерана низькозбагачений (до 3,5%) уран обміняють в Туреччині на високозбагачене (до 20%) паливо для тегеранського науково-дослідного реактора.

18 травня дипломати з США, Китаю, Росії, Великобританії, Франції та Німеччини узгодили проект резолюції щодо іранської ядерної програми, яка введе заборону на продаж Ірану зброї, а також обмежить діяльність іранських компаній, що займаються ядерними технологіями.

Читайте також:

Іран повідомив МАГАТЕ про готовність збагачувати уран в Туреччині

Мєдвєдєв: проблему Ірану може вирішити президент Бразилії

Президент Ізраїлю назвав Іран загрозою всьому цивілізованому світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: