Air France зобов’язала товстунів платити за два місця

Концерн Air France-KLM змусив огрядних пасажирів сплачувати за авіарейс удвічі більше. Рішення компанія пояснила турботою про безпеку.

Авіаперевізники Air France та KLM зобов'язали людей з надмірною вагою оплачувати додаткове місце в літаку. Своє рішення франко-голландський концерн обґрунтував турботою про безпеку пасажирів.

"Ми маємо бути впевнені, що спинка крісла зможе вільно рухатися вперед і назад і що всі пасажири будуть пристебнуті ременями безпеки", - заявив представник компанії.

Ті, хто не вміститься в одне крісло, братимуть одну частину ременя від першого крісла, а іншу – від другого. Другий квиток товстунам буде запропонований з 25-процентною знижкою, а в разі, якщо салон літака не буде заповнений повністю, таким пасажирам вартість другого квитка повернуть повністю.

Нововведення набуде чинності з 1 лютого і практикуватиметься на всіх рейсах, що відправляються з 1 квітня 2010 року.

Зазначимо, що ширина середнього крісла в літаку - 43 сантиметри, у далекомагістральних авіалайнерах - 44 сантиметри.

Аналогічне правило для товстунів вже діє а рейсах американської компанії United Airlines. Пасажири, які не вміщаються в кріслах економ-класу через свою вагу, повинні за власний рахунок купувати квитки в бізнес-клас або другий квиток.

Також навесні 2009 року з аналогічною ініціативою виступила ірландська низько бюджетна авіакомпанія Ryanair. Вона запропонувала ввести податок для товстих пасажирів. Поки що ця ініціатива продовження не отримала, оскільки співробітники ніяк не можуть вирішити, як визначати огрядність.

Натомість у Канаді люди, які страждають на ожиріння, можуть займати два крісла, а платити за одне. Таку постанову наприкінці 2008 року виніс верховний суд цієї держави.

Читайте також:

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

Данія прирівняє жирні продукти до сигарет

Для порятунку найбільшого товстуна світу потрібна допомога ВПС Британії

Епідемія ожиріння охопила 60% американців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: