Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акціонери Facebook пропонують усунути Цукерберга з посади генерального директора

Акціонери Facebook пропонують усунути Цукерберга з посади генерального директора

Інвестори вважають, що Цукерберг не впорався з гучними скандалами.

Кілька публічних фондів, що мають акції компанії Facebook висунули пропозицію усунути з посади генерального директора її засновника Марка Цукерберга.

Про це повідомляє Reuters.

Ця пропозиція ще в червні висунув хедж-фонд Trillium Asset Management. Тепер його підтримали казначейства Род-Айленда, Іллінойсу і Пенсільванії, а також ревізор міського пенсійного фонду Нью-Йорка Скотт Стрінгер.

У пропозиції, яку винесуть на голосування на зборах акціонерів компанії в травні 2019 року, раду директорів Facebook просять зробити місце генерального директора незалежною посадою.

Акціонери вважають, що компанія Facebook "погано впоралася" з низкою серйозних суперечок, в тому числі щодо втручання Росії у вибори в США і витоку даних Cambridge Analytica.

У Facebook є акції двох класів - A і B, при цьому цінні папери класу B дають в десять разів більше прав для голосування, ніж акції класу A. Цукерберга розпоряджається близько 60% всіх голосів.

В матеріалі Reuters додали, що зараз Цукерберг фактично управляє компанією самостійно. На думку видання, підтримка фондами цієї ініціативи може посилити контроль інвесторів над управлінням компанією і вона стане корпоративною.

Нагадаємо, раніше Facebook виявила скоординовану кампанію за участю десятків фальшивих сторінок і акаунтів, націлену на проміжні вибори до Конгресу США в листопаді 2018 року. У втручанні підозрюють Російську Федерацію.

Відео Facebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Всім користувачам, яких вважали жертвами хакерів, запропонували заново ввести свій пароль. До речі, в яких саме країнах живуть власники акаунтів, так і не повідомили. У відділі безпеки Facebook заспокоюють, що всі недоліки системи усунули, і злам сторінки зовсім не означає, що хакери отримали доступ до якоїсь приватної інформації.

Facebook повідомив, що хакери зламали 50 мільйонів акаунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції