Акція пам'яті в Москві на Манежній завершилася "Священною війною"

У Москві акція пам'яті вбитого російського вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова  пройшла мирно, затримано лише 19 людей для перевірки на причетність до безладів на Манежній площі.

російські націоналісти вшановують память єгора свиридова_16
a-kallisto.livejournal.com
Вшанування пам'яті Єгора Свиридова
У Москві без пригод закінчилася акція пам'яті вбитого вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова.

Уболівальники, які прийшли покласти квіти до місця вбивства, на Кронштадтський бульвар, організовано розходяться, на шляху їх слідування чергують посилені наряди міліції. Перед зацінченням акції учасники хором заспівали пісню "Священна війна".

За свідченням очевидців, учасників акції було небагато (раніше організація спартаківських уболівальників "Фратрія" офіційно закликала фанатів відмовитися від участі в ній). Квіти поклали друзі загиблого, а також глава партії "Яблуко" Сергій Мітрохін, лідери націоналістичних рухів Олександр Бєлов (Поткін) і Дмитро Дьомушкін. Останній заявив, що акція не носила політичного характеру.

За даними ГУВС Москви, на акції були затримані 19 людей. Їх доставили в ОВД і перевірили на причетність до безладів на Манежній площі.

На Кронштадтському бульварі також був затриманий учасник одиночного пікету. Він тримав у руках плакат з вимогою збільшити зарплати вчителям і міліціонерам.

Єгор Свиридов був убитий 6 грудня 2010 року. Це сталося після бійки, яку, як підтвердило слідство, "навмисне спровокували" "уродженці північно-кавказьких республік". Після вбивства в Москві на Манежній площі стався погром, у якому брали участь декілька тисяч людей.

Начасі слідством призначені і проводяться судово-медичні експертизи, які повинні встановити ступінь тяжкості заподіяної шкоди здоров'ю потерпілим у бійці. Також проводиться судово-балістична експертиза пістолету, з якого був убитий Єгор Свиридов.

Читайте також:

Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

У Москві футбольні вболівальники влаштували стрілянину та ламали вітрини

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: