Активіст "Наших" встиг "повоювати" і за націоналістів, і за кавказців

Керівника прокремлівського руху звинуватили у спровокуванні безладів у Москві. Начебто, "воюював" на два фронти.

Провокато2
Комсомольская правда
Провокатор?
У безладах на Київській площі в Москві брали участь і провокатори. Так, на фото, зроблених на місці подій, один і той же молодий чоловік постає то нацистом, який викидає руку в характерному привітанні, то постраждалим з кавказькою боку, якого виводить з поля бою колега з яскраво вираженою зовнішністю вихідця з Кавказу.

Ще цікавішою ситуація стала після того, як її прокоментував у своєму блозі колишній лідер спартаківського фанатського об'єднання "Фратрія" Іван Катанаєв. За його словами, "цього м ** дилу звуть Микола Макаров" - він керівник відділення "Наші 2.0" в Тамбові.

Сам активіст прокремлівського руху на своїй сторінці "ВКонтакте" після звинувачень змінив статус і написав "Це не я".

"Наші" заперечують, що їхній активіст брав участь у заворушеннях, стверджуючи, що підліток на фотографії не схожий на їх комісара. "Офіційно заявляємо про те, що дана інформація не відповідає дійсності ... Просимо звернути увагу на різну форму носа, а також різне розташування родимок на правій щоці і верхній губі", - говориться в повідомленні руху.

Катанаєв, однак, від своїх звинувачень не відмовляється. Щоб можна було краще розглянути активіста, він публікує відеоролик з Київської площі, зазначаючи: "З 27:40 дивимося цього у ** ашку в дії та інших пісьок теж".

Спроби анонімних коментаторів заявити, що на фото виявився інший чоловік, уболівальник "Спартака" рішуче відкидає. "Якщо" винуватець торжества "захоче висловитися - нехай напише комент або в приват - обов'язково опублікую", - зазначає блогер.

Нагадаємо, що фанати з руху "Фратрія" у зв'язку із заворушеннями в Москві відмовилися від масових акцій. "Ми - футбольні вболівальники, ми не організуємо і не будемо брати участь ні в спортивних, ні тим більше в політичних акціях", - підкреслив лідер руху Євген Селеменєв.

До повідомлення Катанаєва блогери звинувачували іншу молодіжну прокремлівську організацію, "Росія молода", в участі у подіях на Манежній площі 11 грудня, в одному із затриманих впізнали члена руху Валерія Заборовського.

Читайте також:

Хвиля насильства в Москві дійшла до школи: хлопчик з ножем накинувся на учня-кавказця

Пасажири кавказького позашляховика влаштували сафарі на москвичів

 Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: