Активність ісландського вулкану значно знизилася

Вранці в неділю не було зареєстровано викидів вулканічного попелу в атмосферу, а також не було зафіксовано викиду магми з жерла вулкана.

Активність ісландського вулкану Ейяфьятлайокудль, виверження якого призвело до закриття повітряного простору над багатьма країнами Європи, значно знизилася.

Про це повідомляє в понеділок, 19 квітня, Геологічна служба Ісландії при метеорологічному бюро країни.

За даними служби, вранці в неділю не було зареєстровано викидів вулканічного попелу в атмосферу. Також радар служби, що знаходиться поряд з ісландським містом Кефлавік, не зафіксував викиду магми з жерла вулкана.

Нагадаємо, виверження вулкана Ейяфьятлайокудль почалося 14 квітня. Вулкан знаходиться в 200 кілометрах на схід від столиці Ісландії Рейк'явіку.

Через хмари попелу, який піднявся після виверження, в багатьох європейських країнах була введена заборона на польоти, який продовжує діяти в даний час.

За даними європейської організації з контролю за безпекою повітряного руху, з четверга у Європі було скасовано близько 63 тисяч рейсів. За прогнозами Eurocontrol, в понеділок будуть виконані від 8 тисяч до 9 тисяч авіарейсів (при середній нормі в 28 тисяч) в південній частині континенту, куди ще не встигла добратися хмара попелу.

Читайте також:

Італія знову закрила повітряний простір

Українські авіакомпанії відмінили рейси до Західної Європи

Австрія відкрила повітряний простір

Вчені не можуть спрогнозувати подальшу поведінку ісландського вулкана

ВідеоІсландський вулкан продовжує виверження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: