Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор РФ Хабенський на відкритті "Кінотавра" підтримав "незручного журналіста" Голунова

Актор виголосив на кінофестивалі цілу промову.

Під час церемонії відкриття сочінського кінофестивалю «Кінотавр» голова журі Костянтин Хабенський виступив з вітальним словом, в якому згадав про справу співробітника інтернет-видання «Медуза», який зараз зазнає переслідувань у Росії.

На відео, яке оприлюднило на Telegram-каналі Peopletalk, актор зі сцени розповів, що фестиваль завжди був «живим, незачесаним, шорстким», і  у фестивалю "завжди є точка зору, своя правда, свій глядач».

«Я думаю, що це одна з найсильніших рис цього фестивалю. Але виявляється, що це може бути і найбільш уразливим місцем. Так виходить, що сьогодні намагаються закрити одного незручного журналіста, який намагається говорити правду », - заявив Хабенський, після чого зал почав йому аплодувати.

«Якщо це вийде, то завтра цей чудовий фестиваль теж може стати незручним з тієї ж причини. При всьому доброму ставленні Володимира Ростиславовича (мається на увазі присутній в залі міністр культури Володимир Мединський - ред. ) », - сказав Хабенський.

Журналіст «Медузи» Іван Голунь був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що при ньому, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунь провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересилання наркотичних засобів журналісту пред'явили 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції