Акулу-людожерку у Росії будуть ловити три кораблі та група вчених

Команди трьох рибальських кораблів та група приморських науковців будуть залучені до вилову хижака, від якого постраждали вже двоє людей.

23 серпня три судна виходять в море біля південних берегів Приморського краю для вилову акули-людожерки, яка минулого тижня напала на двох людей. Про це повідомив представник адміністрації краю.

Нагадаємо, від нападів хижачки постраждали двоє туристів. Першою жертвою став 25-річний чоловік, якому акула відкусила кисті обох рук. Другим постраждав підліток, у якого численні поранення ніг. Лікарі заявили, що ноги юнаку вони врятують.

У вівторок в море виходять два малих рибальських сейнера і один рибальський бот. Губернатор краю Сергій Дарькін раніше повідомив, що до вилову хижачки також залучатимуть рибалок, які професійно займаються ловом риби на тролінг.

Тролінг - спосіб лову риби з човна, при якому рибалка відпускає приманку за борт човна, дає приманці піти на глибину, тільки після цього починається лов. Таким чином, рибалці вдається охопити величезні території. Троллінг зазвичай використовують при лові хижих риб.

Крім того, для дослідження та моніторингу міграційних шляхів акул в море попрямує група приморських науковців.

Зараз ті, хто знаходиться біля узбережжя, оперативно передають інформацію про пересування морського хижака фахівцям.

Читайте також:

Акула-людожер завелася в Росії: вона відгризла руки і ноги вже двом туристам

Зграя акул, гучно плямкаючи, розірвала на частини тушу кита (відео)

На Сейшелах акула розтерзала чоловіка на очах дружини

Науковці розгадали таємницю акул-людожерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: