Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акумулятори для зниклого аргентинського підводного човна закупили з порушеннями

ВМС могли придбати акумулятори з простроченим гарантійним терміном.

Міністерство оборони Аргентини провело розслідування і з'ясувало, що ВМС допустили порушення при закупівлі акумуляторів для зниклої субмарини San Juan.

Про це повідомляє газета La Nacion.

Розслідування відбувалося в 2015-2016 роках. ВМС порушували нормативні та експлуатаційні періоди для ремонту субмарини і заміни акумуляторів. За даними Міноборони, закупівля акумуляторів для підводного човна могла бути зроблена в інтересах певних постачальників. Не виключено, що ВМС могли придбати акумулятори з простроченим гарантійним терміном.

"Контракти не відповідають адміністративній процедурі. Також вони підтверджують, що військовий персонал, відповідальний за контракти, міг брати участь у незаконних оборудках в інтересах компаній Hawker Gmbh і Ferrostaal AG", - цитує газета витяг з документів оборонного відомства.

ВідеоТисячі військових шукають підводний човен, який загубився біля берегів Аргентини

Управління генерального контролера Аргентини також підтвердило порушення при закупівлі акумуляторів для підводного човна.

Нагадаємо, що зв'язок з аргентинською субмариною зник 15 листопада. Підводний човен, який побудований в Німеччині, переходив з бази ВМС Ушуая на півдні Аргентини до місця базування в Мар-дель-Плата на південь від Буенос-Айреса.

На борту корабля перебувають понад 40 осіб . Під час останнього сеансу зв'язку він перебував в 400 кілометрах від берегів Патагонії.

До пошуків підводного човна підключилися представники кількох країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції