"Аль-Каїда" готує "феєрію терору"

Міжнародна терористична мережа "Аль-Каїда" цього літа планує здійснити "феєрію терору", повідомлено в секретній доповіді правоохоронців США.

Всесвітній торговий центр
news.yahoo.com
Симптоми "феєрії" схожі на ті, що передували 11-му вересня.

У секретній доповіді правоохоронних органів США, підготовленій для департаменту національної безпеки США, йдеться про те, що міжнародна терористична мережа "Аль-Каїда" цього літа планує здійснити "феєрію терору". Про це з посиланням на свої джерела в уряді повідомляє інтернет-сайт телекомпанії ABC. 

”Це нагадує ознаки й відомості, що надходили влітку 2001 року", - говорить один із високопосадовців, що мав доступ до документу. 

Представники правоохоронних органів США два тижні тому одержали інформацію про можливі теракти в аеропортах Ґлазґо та Праги (столиці Чехії), спрямованих проти інфраструктури аеропортів і літаків. 

В аеропорту Ґлазґо загорілося авто
Нещодавно спробу теракту було здійснено в аеропорту Ґлазґо.

За словами представників правоохоронних органів Шотландії, жодних сигналів про можливу терористичну небезпеку вони не отримували. 

Секретар Департаменту національної безпеки США Майкл Чертоф (Michael Chertoff) заявив, що "всією одержаною інформацією ми практично негайно обмінюємося з британською стороною". 

У Великобританії зараз діє найвищий рівень терористичної загрози - "критичний", запроваджений після того, як у п'ятницю в Лондоні було знайдено два авта з вибуховими пристроями, а авто, що спалахнуло в суботу, в'їхало в будівлю терміналу аеропорту Ґлазґо. Епізод бачили сотні пасажирів. Поліція вбачає зв'язок між цими двома інцидентами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: