"Аль-Каїда" обіцяє веселе Різдво

"Аль-Каїда" має намір провести ряд терактів у торгових центрах Лос-Анджелеса й Чикаго в дні передсвяткових розпродажів.

"Аль-Каїда" має намір провести ряд терактів у торгових центрах Лос-Анджелеса й Чикаго в дні передсвяткових розпродажів, повідомляє телекомпанія CNN з посиланням на джерела в правоохоронних органах. За даними телекомпанії, джерела спираються на доповідь розвідки, підготовлену спеціально для правоохоронних органів.

Водночас, представник ФБР Річард Колко в письмовій заяві зауважив, що інформації, яка би підтверджувала реальну загрозу, немає. Проте ФБР попереджає людей, що слід бути пильним і повідомляти про всі підозрілі дії.

"Найефективніший і найважливіший спосіб уникнути загрози - бути пильним. Як я розумію, ми отримували подібні погрози і 2006 року, і кожен святковий сезон після терактів 11 вересня 2001 року", - заявив на прес-конференції мер Лос-Анджелеса Антоніо Віллагаріоса.

Представник ФБР у Чікаго Рос Райс уточнив, що інформація про загрози поступила з "непідтведженого джерела". За його словами, інформації про загрозу якомусь конкретному торговому центрові в Лос-Анджелесі або Чикаго немає. Він також наголосив, що щорічна загроза терактів під час святкових розпродажів "стала традицією".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: