"Аль-Каїда" опублікувала поради, як найліпше вбивати американців

Єменське відділення терористичної організації видало черговий випуск журналу, в якому радить читачам, де і як найкраще вбивати американців.

Журнал, що видається єменським відділенням "Аль-Каїди", опублікував список корисних порад про те, як краще вбивати американців.

"Вибух, організований в будь-якому ресторані Вашингтона в обідній час ... може призвести до виведення з ладу кількох працівників урядових організацій", - йдеться в одній зі статей журналу, знайденого приватною компанією SITE Intelligence Group, що досліджує діяльність терористів.

У журналі також є стаття, названа "Остання косарка". У ній розповідається, як використовувати пікап "як косарки, але не для того, щоб косити траву, а щоб скошувати ворогів Аллаха".

Там пояснюється: "Щоб досягти максимальної утрати, ви повинні розвинути найкращу швидкість, при цьому зберігаючи контроль за машиною ... щоб з першого ж разу вразити якомога більше людей".

Дві статті в журнал написав проповідник Анвар аль-Авлакі, який жив раніше в США і розшукується за причетність до організації невдалої спроби вибуху літака Амстердам-Детройт 25 грудня 2009 року, а також до розстрілу 13 товаришів по службі майором армії США Нідалом Хассаном.

У роботі над номером журналу взяв участь і американський діяч "Аль-Каїди" Адам Гадан.

Американець Самір Хан ділиться з читачами спогадами про те, як з віртуального послідовника терористів, який проживав в Північній Кароліні, він став справжнім терористом в Ємені. Стаття має назву: "Пишаюся тим, що зрадив Америку".

"Аль-Каїда" влаштувалася на Аравійському півострові в провінції Шабва, що на півдні Ємену, яка погано піддається контролю слабкого центрального уряду.

Нагадамо, у першому ж випуску журналу була опублікована стаття "Як зробити бомбу в маминій кухні". А в передмові до свіжого номеру редакція хвалиться тим, що, за висновком американських спецслужб, аравійська "Аль-Каїда" стала однією з найнебезпечніших філій цієї терористичної мережі.

Читайте також:

Єменський осередок "Аль-Каїди" оголосив про створення армії

Як вижити під час теракту: спецслужби дали поради туристам

"Аль-Каїда" планує атаки на європейські аеропорти

У Данії заарештували терористів "Аль-Каїди", які готували вибухи в метро

"Аль-Каїда" планувала повторити 11 вересня в Кабулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: