"Аль-Каїда" передрекла крах Обамі

До роковин терактів 11 вересня "Аль-Каїда" звернулася до американського народу, передрікши крах президенту Обамі, котрий знаходиться в руках у мусульман.

Міжнародна терористична організація "Аль-Каїда" розповсюдила в Інтернеті чергове відеозвернення одного зі своїх лідерів Аймана аз-Завахірі.

Відео, приурочене до восьмої річниці терактів у Нью-Йорку 11 вересня, передрікає "крах" президента США Барака Обами.

Відеоролик під назвою "Захід і Темний тунель" тривалістю більше ніж півтори години з'явився на ісламістських сайтах. У ньому був показаний огляд подій минулого року, таких, як світова фінансова криза і обрання нового президента США, й інтерв'ю декількох лідерів "Аль-Каїди".

Подібні відеозвернення такої ж тривалості розповсюджувалися раніше до кожної річниці терактів у Нью-Йорку. На цей раз друга людина в "Аль-Каїді" закінчила своє звернення, заявивши, що "крах президента США Обами знаходиться в руках мусульманського світу".

Представники "Аль-Каїди" відзначили також прогрес у діяльності ісламістських рухів по всьому світу.
Айман аз-Завахірі - один з найбільш активно розшукуваних терористів. За його голову, як і за голову Усами бен Ладена, призначена нагорода в 25 млн доларів.

Раніше аз-Завахірі скептично висловлювався про політику Обами щодо врегулювання відносин з ісламським світом і називав його "домашнім негром, який принижується перед" білими "і танцює під їхню дудку".

Крім того, лідер "Аль-Каїди" Усама бен Ладен 14 вересня також виступив зі своїм "зверненням до американського народу".

За даними американської організації щодо відстеження терористичної діяльності Intel Center, відеозвернення бен Ладена було показано на сайті "Аш-Шабаб", який співпрацює з "Аль-Каїдою", і тривало близько 11 хвилин. Бен Ладен нагадав американцям, що їхній уряд має тісні зв'язки з Ізраїлем, і заявив, що президент Обама "не в змозі" покласти кінець війнам в Іраку і Афганістані.

До цього, звернення лідера "Аль-Каїди" до Заходу з'явилося 3 червня. У тому посланні бен Ладен висміяв прагнення президента США Барака Обами налагодити дружні відносини з ісламським світом, передбачивши, що конфлікт між Заходом і Сходом затягнеться на десятиліття.

Читайте також:

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

Обама засумнівався в правильності американської стратегії в Афганістані

Бен Ладен закликав американців не зважати на "слабкого Обаму"

"Аль-Каїда" закликала пакистанців до джихаду проти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: