"Аль-Каїда" підтвердила вбивство свого ватажка та призначила йому заміну

"Аль-Каїда" підтвердила вбивство свого ватажка та призначила йому заміну

На початку лютого про ліквідацію лідера "Аль-Каїди на Аравійському півострові" заявив президент США.

У неділю, 23 лютого, терористична організація "Аль-Каїда" підтвердила факт загибелі ватажка угрупування ісламізму "Аль-Каїда на Аравійському півострові" Касима аль-Раймі.

Це сталося після того, як про знищення ватажка у Ємені повідомив президент США Дональд Трамп, передає AFP News.

Повідомляється, що новим ватажком терористів "Аль-Каїда на Аравійському півострові" став Халид бін Умар Батарфі.

Нагадаємо, у 1990-х роках Касим аль-Раймі навчав терористів в таборі "Аль-Каїди" в Афганістані, після чого повернувся в Ємен і став військовим командувачем "Аль-Каїди на Аравійському півострові". У 2005 році в Ємені він був засуджений до п'яти років позбавлення волі за організацію змови з метою вбивства посла США в Ємені, в 2006 році він утік.

Він також був пов'язаний з нападом на посольство США в Сані у вересні 2008 року, в результаті якого загинули 10 єменських охоронців, четверо цивільних осіб і шість терористів.

2009 року уряд Ємену звинуватив аль-Раймі в керівництві табором з підготовки терористів "Аль-Каїди" в єменській провінції Абьян.

У травні 2010 року особливим розпорядженням за номером 13224 Держдепартамент США оголосив аль-Раймі особливо небезпечним міжнародним терористом. Він був доданий до Об'єднаного списку Комітету з санкцій Організації Об'єднаних Націй (ООН), що пов'язані з терористичними "Аль-Каїдою" та "Ісламською державою".

Касим аль-Раймі був проголошений еміром "Аль-Каїди на Аравійському півострові" у червні 2015 року. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів