"Аль-Каїда" планує атаки на європейські аеропорти

Терористи планують атаки на п'ять найбіліших аеропортів у Європі в стилі "командос". Рівень терористичної загрози підвищено в Франції, Італії, Британії, Швеції.

Бойовики, пов'язані з "Аль-Каїдою", можуть напасти на п'ять найбільших європейських аеропортів.

Напади плануються "в стилі спецназу" - невеликими, чітко діючими групами, озброєними легкою стрілецькою зброєю.

Один з передбачуваних сценаріїв - повторення нападів 1985 року на аеропорту Риму і Відня, коли палестинські екстремісти закидали гранатами і розстріляли людей біля квиткових кас. Тоді загинули 19 осіб, у тому числі маленька дитина, 140 були поранені.

Американське ФБР і Держдепартамент напередодні поширили інформацію про те, що об'єктами терористичного удару можуть стати знакові пам'ятки європейських столиць, де завжди багато туристів - такі як Ейфелева вежа в Парижі та Колізей у Римі.

Раніше у Франції і Італії були посилені заходи безпеки, а рівень терористичної загрози підвищений до передостаннього "червоного". Про збільшену загрозу терористичних атак своїх громадян також попередили Швеція, Японія, США і Великобританія.

Минулого тижня спільними зусиллями спецслужб Європи і Пакистану були відвернені теракти у Великобританії, Франції та Німеччини. Зокрема, бойовики планували здійснити численні теракти у Великобританії на зразок нападу на індійський мегаполіс Мумбаї в 2008 році, яке забрало життя 166 людей.

Найважливішим об'єктом, за неофіційними даними, отриманими в різних службах безпеки, повинен був стати Париж і, зокрема, Ейфелева вежа, яку "Аль-Каїда" планувала захопити і скидати з неї заручників.

Як з'ясувалося, про змову спецслужби дізналися від Ахмеда Сідікі, громадянина Німеччини афганського походження. Він був арештований в липні цього року в Афганістані та на допитах активно співпрацює зі слідством.

Читайте також:

В Ірландії біля торгового центру підірвали заміноване авто

Росіянину подарували золотий годинник за попередження теракту

У Німеччині не побачили терористичної загрози

На теракти в Європі бойовиків "благословив" бен Ладен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: