"Аль-Каїда" помститься владі Пакистану

"Аль-Каїда" закликає мусульман помститися за смерть ісламістів у Червоній мечеті в Ісламабаді.

Айман аз-Завахірі
Архів
Аз-Завахірі погрожує пакистанській владі.

Один з лідерів міжнародної терористичної мережі "Аль-Каїда" Айман аз-Завахірі закликав мусульман помститися Пакистану за вбивство ісламістів у Червоній мечеті в Ісламабаді. 

"Злочин можна спокутувати тільки розкаянням або кров'ю", - заявив він. "Якщо ви не відповісте на це вбивство, президент Пакистану Первез Мушарраф не пощадить нікого з вас", - додав Завахірі.

Штурм Червоної мечеті завершено
Архів
 

В  ході штурму Червоної мечеті в Ісламабаді було знищено 73 бойовики. Прихильники лідера пакистанського ісламізму Абдула Рашида Газі - студенти релігійного учбового закладу - декілька місяців контролювали Червону мечеть, не допускаючи до неї представників влади. 

Штурм Червоної мечеті завершено
Архів

За офіційними даними, в ході конфлікту (до початку штурму) загинуло 20 людей, більше 100 отримали поранення. До початку штурму влада мала в своєму розпорядженні інформацію, що в будівлі було близько 150 заручників, проте не змінювала своєї позиції відносно переговорів з бойовиками. Офіційні особи незмінно відкидали будь-які умови, які висували або могли висунути екстремісти.

За останніми уточненими даними, під час штурму Червоної мечеті в Ісламабаді було знищено 106 бойовиків. Таку заяву зробив представник пакистанського командування Вахід Ашад. 

В ході операції загинуло 10 військовослужбовців пакистанської армії та один співробітник правоохоронних органів країни. Випадкові жертви є й серед мирного населення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: