"Аль-Каїда" вербує в Іраку терористок-смертниць серед зґвалтованих дівчат

Бойовики "Аль-Каїди" змушують ставати смертницями зґвалтованих жінок, щоб вони змили з себе "пляму ганьби".

Діюча в Іраку організація "Аль-Каїда" використовує збезчещених бойовиками дівчат як терористок-смертниць, повідомило джерело в іракській поліції.

"Бойовики "Аль-Каїди" стали використовувати безчестя як знаряддя примусу, змушуючи свої жертви йти на вчинення самогубних терористичних актів", - сказав майор поліції в провінції Діяла Ахмед Абед аль-Азіз.

За останні дні, повідомив він, поліція цієї розташованої на північному сході від Багдада провінції заарештувала трьох жінок, які мали намір підірвати себе в натовпі паломників шиїтів, які брали участь у жалобних церемоніях з нагоди річниці вбивства імама Хусейна. Останній з них було всього 19 років.

"Наші люди помітили її, коли вона підійшла до місця зосередження паломників, звернувши увагу на її ненормальний стан", - сказав майор Абед аль-Азіз.

У ході допиту затримана дівчина розповіла, що два дні тому молодий чоловік, якого вона любила і вважала своїм нареченим, хитрістю заманив її в "будинок його сестри" для "термінової важливої розмови". Там він її чимось обпоїв, а потім зґвалтував.

Коли вона усвідомила, що сталося, то зрозуміла, що життя для неї скінчилося і додому вона повернутися вже не може.

Іракське суспільство, пояснює соціолог університету Аль-Мустансирія в Багдаді Зіяд Казим, дивиться на дівчину, що піддалася насильству, не як на жертву, але вважає її винною.

"Згідно з встановленим здавна законом, родичі повинні змити пляму ганьби. При цьому "вбивство честі", як правило, не переслідуєся законом", - стверджує він.

"Скориставшись шоковим станом, в якому перебувала дівчина, "наречений" сказав, що єдиний для неї шлях не тільки уникнути ганьби, а й домогтися того, щоб батьки пишалися нею - це мученицька смерть в ім'я Аллаха. Він одягнув її в "пояс шахідки" і доставив на місце, де їй залишалося тільки натиснути кнопку вибухового пристрою", - розповідає майор Абед аль-Азіз.

За даними поліції, за останні два роки близько 70 терористок-смертниць підірвали себе в провінції Діяла, убивши при цьому сотні невинних людей. Деякі з цих жінок утікали таким чином від безчестя.

Читайте також:

У Росії затримали терористок-смертниць з "прощальними листами"

В Інтернет потрапило відео з вибухом смертниці в Інгушетії

Метро у Москві підірвали терористки-смертниці: загинули 39 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: