Аль-Каїда відверто попереджає

Крило "Аль-Каїди", що розгорнуло свою діяльність у Північній Африці, на своєму веб-сайті розмістило попередження про початок "чистки" регіону від невірних.

алжир теракт
В результаті вибуху двох замінованих автомобілів загинули 30 і було поранено більше 200 чоловік

Північноафриканське крило міжнародної терористичної мережі „Аль-Каїда” сьогодні, 23 липня, заявило про намір провести в регіоні запеклу кампанію проти "невірних" і урядових військ, а також призвало мусульман покинути можливі об'єкти атак.

Про це повідомляє агентство Рейтер із посиланням на ісламський інтернет-сайт Islamist Web Site.

„Ми закликаємо наших мусульманських братів піти з населених пунктів і місць зборів невірних і віровідступників. Наші бійці нападуть на квартали, населені пункти й будинки, використовуючи всі можливі способи знищення," – говориться в заяві північноафриканського крила "Аль-Каїди", розміщеній на сайті.

Північноафриканське терористичне угрупування "Аль-Каїда", яке раніше називали "Салафістська група проповіді та джихаду", базується в Алжирі і є одним із найбільш непримиренних екстремістських угрупувань у Північній Африці.

На її рахунку безліч зухвалих і жорстоких акцій, зокрема здійснених і на території Алжиру та сусідніх держав. Це угрупування 11 квітня цього року зробило крупний теракт в алжирській столиці. В результаті вибуху двох замінованих автомобілів загинули 30 і було поранено більше 200 чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: