"Аль-Каїда" випустила для жінок аналог Cosmopolitan про тонкощі джихаду

На сторінках видання статті про красу і догляд за шкірою поєднуються з матеріалами про терористів-смертників і тонкощі "електронного" джихаду.

Терористична організація "Аль-Каїда" випустила жіночий журнал, в якому статті про красу і догляд за шкірою поєднуються з матеріалами про терористів-смертників і тонкощі "електронного" джихаду.

Назва 30-сторінкового журналу "Аль-Шаміха" можна перекласти як "Велична жінка". Перший номер був видрукуваний на приналежній терористичній організації друкарні. На обкладинці зображені жінка в чадрі і пістолет.

На сторінках видання, зокрема, наводяться інтерв'ю дружин терористів-смертників. Примітно, що авторами інших матеріалів в основному є жінки. За словами редактора журналу Салеха Юсефа, основна мета видання - "освіта жінок і залучення їх до боротьби з ворогами ісламу".

Коментуючи вибір аудиторії видання, він зазначив, що "жінки становлять половину населення, і навіть є самим населенням, оскільки виробляють на світ нове покоління".

У свою чергу представник британського антитерористичного центру Джеймс Брендон розповів The Sunday Times, що члени "Аль-Каїди" оцінили можливість західних глянцевих журналів ефективно пропагувати ідеали капіталістичної культури.

За його словами, це і є причина, яка спонукала їх створити "аналог Cosmopolitan з джихадської точки зору".

Читайте також:

Бен Ладен роз’яснив бойовикам, кого треба вбивати

Жінок, яких готують в смертниці, спеціально ґвалтують

"Аль-Каїда" вербує в Іраку терористок-смертниць серед зґвалтованих дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: