"Аль-Каїда" закликала терористів робити вибухівку з "того, що є на маминій кухні"

Лідер "Аль-Каїди" на Аравійському півострові звернувся до терористів усього світу із закликом робити вибухівки з матеріалів, котрі є у кожній звичайній кухні.

Лідер "Аль-Каїди" на Аравійському півострові Абу Насер аль-Башир Вахайші закликав робити бомби в домашніх умовах з підручних матеріалів.

Відповідна стаття з'явилася в онлайн-виданні Sada al-Malahem.

"Вам не потрібно докладати великих зусиль або витрачати багато часу на те, щоб провести десять грамів вибухівки, більше або менше. Не витрачайте багато часу в пошуках матеріалів, адже вони вже є у вашої мами на кухні", - звертається до терористів один з лідерів "Аль-Каїди".

За його словами, необхідно влаштовувати теракти в країнах, які перебувають у стані війни з ісламськими державами, а також на Близькому Сході.

Крім того, аль-Вахайші закликав використовувати ножі та палиці при нападах на співробітників ЗМІ і письменників, які висміюють заповіти релігії і популяризують дії невірних керівників держав.

Зазначимо, що останнім часом "Аль-Каїда" зберігає активність у таких країнах, як Алжир, Ірак, Афганістан та Ємен.

Так, за даними Головного управління національної безпеки Афганістану, нещодавній напад на будівлю ООН в центрі Кабула спланували члени терористичної організації Сіраджуддіна Хаккані, афганського крила "Аль-Каїди".

Читайте також:

МВС: замах на лідера кримських татар готувала "Аль-Каїда"

Відповідальність за теракт в Багдаді взяла на себе"Аль-Каїда"

В Алжирі ліквідовано одного з лідерів "Аль-Каїди"

За вибухом в Кишиневі стоїть "Аль-Каїда"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: