"Аль-Каїда" закликала до війни проти Каддафі і НАТО

Друга людина в "Аль-Каїді" звернулася до мусульман із закликом боротися з найманцями Муаммара Каддафі.

"Аль-Каїда" закликала всіх мусульман боротися з найманцями Муамара Каддафі і військами НАТО в Лівії, а також по всьому Близькому Сходу.

Заява Аймана аз-Завахірі - другої людини в "Аль-Каїді" - з'явилася в Інтернеті у п'ятницю, 15 квітня. Між тим записано воно було, за деякими даними, ще до початку операції НАТО в Лівії 19 березня.

"Я хочу звернути увагу наших мусульманських братів у Лівії, Тунісі, Алжирі та інших ісламських країнах: якщо американці і сили НАТО увійдуть до Лівії, а потім в сусідні з нею Єгипет, Туніс і Алжир, а потім і в інші країни, то мусульмани повинні піднятися на боротьбу з найманцями Каддафі і НАТО", - йдеться в заяві аз-Завахірі.

США, які офіційно вийшли з операції НАТО, вже кілька разів на неофіційному рівні заявляли, що в Лівії на боці опозиції можуть діяти терористи. Тому, на думку військових представників Вашингтона, слід обережно ставитися до подій у країні.

Напередодні партнери по міжнародній коаліції - Барак Обама, Девід Кемерон і Ніколя Саркозі - прийняли спільну декларацію з Лівії. У ній США, Великобританія і Франція чітко позначили свої позиції, підкресливши, що військова операція в Лівії буде тривати доти, поки Муаммар Каддафі не відмовиться від влади.

Читайте також:

"Аль-Каїда" розікрала радянську зброю зі складів у Лівії

Мєдвєдєв: Резолюція РБ ООН щодо Лівії порушується

Повстанці звинуватили Каддафі у загибелі 10 тисяч осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: