"Аль-Каїду" витіснили з Афганістану

Головнокомандувач британськими збройними силами в Афганістані запевняє, що всі бойовики "Аль-Каїди" локалізовані в Пакистані.

Головнокомандувач британськими збройними силами в Афганістані Джок Стірруп заявив, що "Аль-Каїду" вдалося витиснути з країни в порівняно невеликий район Пакистану, і на даний момент сили "Аль-Каїди" не оперують в Афганістані.

Однак він підкреслив, що британська присутність в Афганістані, як і раніше важливо для більш широкої боротьби з цією організацією.

Ця заява прозвучала у День вшанування загиблих у війнах, коли в Британії тривають палкі суперечки щодо необхідності британської участі в афганській військовій кампанії.

Нагадаємо, що бунтівники в неділю вранці здійснили напад на колону бензовозів, яка перевозила пальне для контингенту НАТО в передмісті Джелалабада, адміністративного центру східній афганській провінції Нангархар.

Три бензовози були обстріляні і згоріли в безпосередній близькості від гідроелектростанції Дарунта, де на відбудові турбін ГЕС працюють українські фахівці.

За даними поліції міста Джелалабад, в інциденті постраждали два водії бензовозів. Це ж джерело повідомило, що під час операції діяли таліби.

Читайте також:

НАТО не збирається виводити війська з Афганістану

"Аль-Каїда" закликала терористів робити вибухівку з "того, що є на маминій кухні"

МВС: замах на лідера кримських татар готувала "Аль-Каїда"

В Алжирі ліквідовано одного з лідерів "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: