Албанія в жалобі після руйнівних землетрусів. Стихія забрала вже майже півсотні життів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Землетруси в Албанії найсильніші за майже чотири десятиліття

До 40 зросла кількість загиблих під час руйнівного землетрусу в Албанії. Поранень зазнали майже сім сотень людей.

Про це 28 листопада повідомляє AFP.

Напередодні країна відчула нові підземні поштовхи - їхня магнітуда сягнула 5,3 бала. Тисячі албанців вже третю ніч проводять просто неба, у країні зруйновані та пошкоджені сотні будинків.

Землетруси в Албанії найсильніші за майже чотири десятиліття. Підраховувати завдані збитки влада країни лише починає. Сьогодні Албанія мала би урочисто відзначати День незалежності, однак всі заходи скасовано, а в країні оголошено жалобу за жертвами стихії.

Нагадаємо, в Албанії, недалеко від столиці, стався найпотужніший за останні десятиліття землетрус. Магнітуда поштовхів склала 6,4. Осередок залягав на глибині 10 кілометрів. Найсильніше від розгулу стихії постраждало місто Дуррес недалеко від Тирани. Поштовхи зафіксували також в деяких південних провінціях Італії. 

Відео До 35 зросла кількість загиблих унаслідок руйнівного землетрусу в Албанії

Після руйнівного землетрусу країна знову здригнулася. Рятувальні роботи тривають, а кількість жертв постійно зростає. За останніми даними, загинули 30 людей, понад шість із половиною сотень поранені. Албанія в жалобі. Про наслідки стихії – дивіться далі.  

До 35 зросла кількість загиблих унаслідок руйнівного землетрусу в Албанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції