Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Джерела з адміністрації президента Алжиру повідомили про невдалі переговори Каддафі щодо отримання притулку в цій країні.

Повалений лівійський лідер Муаммар Каддафі намагався вести переговори з керівництвом Алжиру з приводу притулку в цій країні, але так і не отримав позитивної відповіді.

Про це повідомили у четвер, 1 вересня, місцеві ЗМІ з посиланням на джерела близькі до адміністрації алжирського президента Абдельазіза Бутефліки.

Зокрема повідомляється, що Каддафі перебував з деякими членами своєї сім'ї в Гадамес поблизу алжирської кордону, проте так і не отримав дозвіл на в'їзд в цю країну.

"Каддафі намагався з'єднатися по телефону з президентом Бутефліка, який відмовився розмовляти", - сказало джерело. За його даними, радник президента послався на зайнятість глави держави подіями, що відбуваються всередині країни.

При цьому джерело підтвердило, що Каддафі і його представники і раніше намагалися провести переговори з президентською адміністрацією, проте це їм так і не вдалося.

"Алжир займає чітку нейтральну позицію, ми не хочемо втручатися у внутрішні лівійські справи", - додав він.

Нагадаємо, минулого понеділка дружина Каддафі Сафія і троє його дітей (дочка Аїша і сини Ганнібал і Мухаммед) прибули до Алжиру через лівійсько-алжирський кордон. Влада Алжиру підкреслює, що пустила на свою територію представників родини Каддафі виключно з гуманних міркувань і, беручи до уваги, що проти них жодних міжнародних звинувачень не висувалося.

Алжир пояснює, що родина Каддафі в даний час знаходиться на південному сході країни у прикордонному з Лівією районі. Родичам лівійського вождя заборонено пересуватися алжирською територією.

У ніч на вівторок дочка Каддафі Аїша народила дівчинку, яку назвали Сафіею. Мати і дитина почувають себе добре.

Повстанська влада Лівії зажадали від Алжиру видати їм членів родини поваленого вождя, проте алжирське керівництво ніяк не відреагувало на ці вимоги.

У свою чергу джерело висловило здивування заявами Перехідної національної ради, деякі члени якої були в курсі, що родичі Каддафі направляються до Алжиру.

"Я вас запевняю, що зробити це було можливо тільки за згодою і при гарантіях деяких членів Перехідної національної ради", - сказав співрозмовник. За його словами, без таких гарантій, родина Каддафі навіть не змогла б дістатися до алжирського кордону.

Читайте також:

Повстанці заарештували голову МЗС уряду Каддафі

Жертвами війни в Лівії стали більше 50 тисяч людей

Лівійські повстанці вирішили розстріляти Каддафі

У Муаммара Каддафі народилася онука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: