Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Amazon відмовився допомагати Роскомнагляду

Відомство вимагає від американських компаній припинити надавати месенджеру IP-адреси для обходу блокування.

Компанія Amazon відмовилася співпрацювати з Роскомнаглядом в питанні обмеження доступу до месенджеру Telegram.

Про це пише Медуза.

Роскомнагляд розповів про переговорах з Amazon та Google з приводу обмеження доступу до Telegram. Відомство вимагає від американських компаній припинити надавати месенджеру IP-адреси для обходу блокування.

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Взаємодію з Google заступник глави відомства Вадим Суботін назвав "конструктивним", заявивши, що з компанією розпочато "предметний діалог".

Контакти з Amazon, за словами Суботіна, до позитивних результатів поки не привели. Чиновник припустив, що це пов'язано з політичними причинами, не уточнивши, з якими саме.

Нагадаємо, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. 16 квітня російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими: у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

А вночі, 22 квітня, користувачі інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google. Після опівночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції