Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Америка передусім: у Держдепі відреагували на значне скорочення свого бюджету Трампом

Бюджет на 2018 фінансовий рік, підкреслили в Держдепі, "підтверджує прихильність президента зробити уряд США більш компактним.

Держдепартамент США назвав скорочення свого бюджету на 2018 рік з нинішніх $ 54,9 млрд до $ 37,6 млрд прагненням президента Дональда Трамп забезпечити добробут для американців, підвищити підзвітність уряду та посилити національну безпеку. Про це йдеться в офіційній заяві зовнішньополітичного відомства США, - пише Укрінформ.

"Бюджетний запит відображає порядок денний президента "Америка передусім", яка має пріоритетом добробут американців, посилення національної безпеки США, захист наших кордонів та просуває американські економічні інтереси", - йдеться в оприлюдненому документі.

Бюджет на 2018 фінансовий рік, підкреслили в Держдепі, "підтверджує прихильність президента зробити уряд США більш компактним і більш підзвітним американським платникам податків".

Нагадаємо: бюджетна пропозиція президента США передбачає історичне урізання запланованих витрат на загальну суму $ 3,6 трлн впродовж наступних 10 років за рахунок скорочення соцпрограм та дипломатії.

Головним досягненням плану Трампа повинна стати ліквідація бюджетного дефіциту, який за останні десять фінансових років становив у середньому $ 790 млрд в рік. Збалансувати федеральний бюджет адміністрація хоче протягом 10 років. Але досягнення цієї мети залежить від податкової реформи, детальні параметри якої адміністрація поки не розкрила.

Залиште свій коментар

Вибір редакції