Америка вербує інформаторів

Американська влада активно розширює мережу таємних інформаторів усередині країни для виявлення терористів і іноземних шпигунів.

Американська влада активно розширює мережу таємних інформаторів усередині країни для виявлення терористів і іноземних шпигунів, а також сприяння правоохоронним органам в кримінальних розслідуваннях, повідомляє телекомпанія "ABC" з посиланням на доповідь, недавно представлену ФБР в конгрес США.

Набір тисяч таємних інформаторів є наслідком підписаною в 2004 році президентом США Джорджем Бушем директиви, згідно якої ФБР слід поліпшити контртерористичну діяльність за допомогою зміцнення агентурного розвідувального потенціалу.

У документах, на які посилається телекомпанія, йдеться про "більше, ніж 15 тисяч" інформаторів, більшість з яких, як припускає "ABC", будуть громадянами США. Частина інформаторів можуть знаходитися за межами США і бути завербованими зарубіжними відділеннями ФБР.

Загальна вартість програми перевищує 22 мільйони доларів, повідомляє телекомпанія, якій не вдалося отримати яких-небудь коментарів у представників силових і правоохоронних структур США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: