Америка зізналась, що здатна приборкати "Аль-Каїду"

США мають досить можливостей і союзників, щоб боротися з поширенням діяльності терористичної мережі "Аль-Каїда" на такі місця, як Ємен.

Міністр оборони США Роберт Ґейтс заявив, що Сполучені Штати мають досить можливостей і союзників, щоб боротися з поширенням діяльності терористичної мережі "Аль-Каїда" на такі місця, як Ємен.

Вашингтон має "дуже міцних партнерів, які працюють над цією проблемою з власного інтересу", сказав він сьогодні під час візиту до Малайзії.

Організації, пов'язані з "Аль-Каїдою", що діють у таких країнах, як Ємен чи Сомалі, становлять дедалі більшу загрозу для США та їхніх союзників.

Зокрема, відділок "Аль-Каїди", що базується в Ємені, останнім часом значно активізував свою діяльність. Він, серед іншого, взяв на себе відповідальність за спробу надіслати авіапоштою до США пакунки з вибухівкою минулого місяця чи за так само невдалу спробу підірвати американський пасажирський літак на Різдво минулого року.

Цього року США надали Єменові допомоги на боротьбу з тероризмом на 155 мільйонів доларів. Кілька років тому ця сума становила менш як 5 мільйонів.

Читайте також:

Імам з Ємену закликав "без вагань убивати американців"

Аравійська "Аль-Каїда" зізналася у підриві літака в Дубаї

Член "Аль-Каїди" допоміг знайти вибухівки на літаках США

"Аль-Каїда" визнала, що заручники у храмі Багдада - справа її рук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: