Американці не вважають Обаму кращим за Буша

Згідно опитування, американці приблизно однаково оцінюють роботу Барака Обами та Джорджа Буша на посаді президента, але через свій вибір поки що не шкодують.

Мешканці США більше не вважають, що Барак Обама краще справляється з обов'язками президента, ніж його попередник на цій посаді Джордж Буш-молодший.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного CNN/Opinion Research Corporation.

Респондентам було задано питання, хто, на їхню думку, кращий президент - Обама чи Буш? 47% учасників опитування повідомили, що вважають, що чинний президент краще справляється зі своїми обов'язками, ніж його попередник. Бушу-молодшому віддали перевагу 45% респондентів.

У 2009 році, коли проводилося аналогічне опитування, відзначає CNN, американці віддавали явну перевагу чинному президенту. Обама тоді набрав на 23% голосів більше, ніж Джордж Буш.

При цьому американці як і раніше впевнені, що зробили правильний вибір на президентських виборах в 2008 році. Лише 42% респондентів заявили, що кандидат-республіканець Джон Маккейн, який програв вибори, став би кращим президентом, ніж Обама.

Опитування проводилося 5-7 жовтня методом телефонного інтерв'ювання серед 1008 респондентів.

Нагадаємо, у серпні авторитетна дослідницька група Gallup опублікувала рейтинг Барака Обами, за яким роботу президента США зараз схвалюють лише 45 відсотків американців. Як показало дослідження, громадян США хвилюють не стільки екологічна катастрофа в Мексиканській затоці і військові невдачі в Афганістані, скільки економічні проблеми в країні.

Читайте також:

Обама закликав Китай звільнити Нобелівського лауреата

Найвпливовішою жінкою світу визнано Мішель Обаму

Обама оконфузився перед жінками: у нього впала емблема

Мільярдер Дональд Трамп збирається в президенти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: