Американці образили Японію карикатурою про Білосніжку та "Фукусіму"

В американській пресі з'явилася карикатура, на якій Білосніжка з підозрою запитує у відьми, яка дає їй яблуко: "А ви випадково не з Японії?"

Японська влада висловила протест редакції американської газети The New York Times у зв'язку з публікацією карикатури на тему аварії на АЕС "Фукусіма-1", яка спричинила витік радіації.

На карикатурі під назвою "Японська радіація" Білосніжка із підозрою дивиться на літню жінку, яка пропонує їй яблуко, і запитує її: "Одну хвилиночку... А ви випадково не з Японії?". При цьому казкова героїня тримає в руці газету з заголовком "Японська радіація".

У генконсульстві Японії в Нью-Йорку нагадали, що Білосніжка в популярній казці братів Грімм впала в летаргічний сон після того, як відкусила від отруєного яблука.

На думку дипломатичного представництва, такі натяки можуть викликати безпідставні сумніви з приводу безпеки харчових продуктів, привезених з Японії. Дипломати підкреслили, що вся продукція країни проходить перевірку на радіацію перед тим, як відправитися за кордон.

Карикатура була опублікована в газеті International Herald Tribune, що належить The New York Times.

Тим часом ситуація на аварійній АЕС "Фукусіма-1" продовжує тримати Японію в напруженні. У ніч на 12 квітня Національне агентство Японії підвищило рівень небезпеки на АЕС з п'ятого до максимального, сьомого. Подібний рівень загрози застосовувався всього один раз в історії - в Чорнобилі.

Компанія-оператор станції TEPCO пообіцяла, що ситуація на АЕС буде повністю під контролем через дев'ять місяців.

Читайте також:

Рівень радіації в океані біля Японії досяг рекордних значень

Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Корейська газета опублікувала цинічні карикатури на теракти в Москві

Японський вчений створив диво-порошок, який поглинає радіацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: