Американці підтримують атаку Північної Кореї, але не знають її розташування

Опитані показували на мапі Канаду, Індію, Арктику, Австралію, навіть Штати.

Американці не проти військового удару по Північній Кореї, але не можуть показати її на мапі.

Відео опитування розмістив американський телеканал ABC.

Перехожих спочатку питали, як вони ставляться до можливого військового удару по КНДР. Вони відповідали ствердно. Проте прохання показати країну на мапі їх спантеличило.

"Десь біля Індонезії", – сказав один з опитаних. Інші показували на мапі Канаду, Індію, Арктику, Австралію, навіть Штати. 

Ведучий жартома запропонував дівчині підказку: "Просто над Південною Кореєю". Пошукам країни це не допомогло.

Нагадаємо, 14 та 21 травня Північна Корея здійснила запуск ракет, після чого Дональд Трамп закликав до більш жорстоких санкцій проти КНДР. 29 травня відбувся новий запуск ракети – з північнокорейського прибережного міста Вонсан, у якому розташована військово-морська база.

Внаслідок цього, 2 червня Рада Безпеки ООН розширила адресні санкції проти Північної Кореї. Проте 8 червня з міста Вонсан знову запустили кілька ракет класу "земля-судно". Снаряди пролетіли близько 200 кілометрів.

4 липня КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нанести удар "у будь-якій точці світу". Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км й летіла до цілі 39 хвилин, після чого впала у Японському морі.

У середу, 9 серпня, у Пхеньяні заявили, що Кім Чен Ин розглядає можливість запустити у військових США ракети середньої дальності. Така заява КНДР є реакцією на слова Трампа про те, що Вашингтон відповість КНДР "вогнем і люттю" у тому випадку, якщо дії Північної Кореї будуть загрожувати Штатам.

Залиште свій коментар