Американці почули, як Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії"

Дата публікації
Перегляди
3269
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американці почули, як Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії"

На противагу відвідувачам спорткомплексу на з'їзді "Єдиної Росії" Володимира Путіна зустріли оплесками / Фото: AFP

CNN припустилася помилки і показала відео, де Путіна освистали в спорткомплексі, заявивши, що це був з'їзд "Єдиної Росії".

Найбільша американська телекомпанія CNN в понеділок помилково повідомила, що Володимира Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії", коли його висунули в президенти.

При цьому в ефірі показали відео, як Путіна освистали в "Олімпійському" після бою Федора Ємельяненка. Це сталося ще 20 листопада.

"Я хочу показати відео, яке ми отримали з партійного з'їзду у вихідні. Це не висвітлювалося широко в міжнародних ЗМІ. Це насправді аматорське відео з тими, хто освистав Путіна, коли він був номінований (партією), щоб знову стати президентом", - сказав ведучий програми Global Exchange.

Сам російський прем'єр після інциденту в спорткомплексі на публіці воліє не з'являтися. Так, він не прийшов на безкоштовний концерт проти наркотиків "Пацани, вам це не треба", який пройшов в Санкт-Петербурзі.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков спростовував, що прем'єр-міністра освистали в "Олімпійському". Він стверджував, що незадоволений гул глядачів боїв змішаного стилю був адресований бійцеві, який програв.

Як вважають багато політологів, в результаті останніх подій у представників російської влади може з'явитися яскраво виражений страх відвідувати будь-які громадські місця з "непідготовленою" публікою.

Читайте також:

Путін погодився стати президентом і зажадав голосніше кричати "Росія, Росія!"

Директор спорткомплекса запевнив, що глядачі освистали не Путіна

Путіна освистали на рингу в Москві (відео)

Росіяни втомилися від культу Путіна – західні ЗМІ

Наступна публікація