Американці почули, як Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії"

Дата публікації
Перегляди
3268
Американці почули, як Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії"

На противагу відвідувачам спорткомплексу на з'їзді "Єдиної Росії" Володимира Путіна зустріли оплесками / AFP

CNN припустилася помилки і показала відео, де Путіна освистали в спорткомплексі, заявивши, що це був з'їзд "Єдиної Росії".

Найбільша американська телекомпанія CNN в понеділок помилково повідомила, що Володимира Путіна освистали на з'їзді "Єдиної Росії", коли його висунули в президенти.

При цьому в ефірі показали відео, як Путіна освистали в "Олімпійському" після бою Федора Ємельяненка. Це сталося ще 20 листопада.

"Я хочу показати відео, яке ми отримали з партійного з'їзду у вихідні. Це не висвітлювалося широко в міжнародних ЗМІ. Це насправді аматорське відео з тими, хто освистав Путіна, коли він був номінований (партією), щоб знову стати президентом", - сказав ведучий програми Global Exchange.

Сам російський прем'єр після інциденту в спорткомплексі на публіці воліє не з'являтися. Так, він не прийшов на безкоштовний концерт проти наркотиків "Пацани, вам це не треба", який пройшов в Санкт-Петербурзі.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков спростовував, що прем'єр-міністра освистали в "Олімпійському". Він стверджував, що незадоволений гул глядачів боїв змішаного стилю був адресований бійцеві, який програв.

Як вважають багато політологів, в результаті останніх подій у представників російської влади може з'явитися яскраво виражений страх відвідувати будь-які громадські місця з "непідготовленою" публікою.

Читайте також:

Путін погодився стати президентом і зажадав голосніше кричати "Росія, Росія!"

Директор спорткомплекса запевнив, що глядачі освистали не Путіна

Путіна освистали на рингу в Москві (відео)

Росіяни втомилися від культу Путіна – західні ЗМІ