Американці повинні отримувати по $100 за COVID-вакцинацію: заява Байдена

Американці повинні отримувати по $100 за COVID-вакцинацію: заява Байдена

Associated Press

Приблизно третина невакцинованих американців готова зробити щеплення за гроші.

Президент США Джо Байден у четвер, 29 липня, закликав уряди штатів і місцеві влади пропонувати 100 доларів кожному американцеві, який вакцинується від COVID-19.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

На переконання американського лідера, "фінансові стимули слугують для деяких людей мотивуючим фактором для вакцинації".

Так, коли американська мережа супермаркетів Kroger запропонувала своїм співробітникам одноразову виплату в розмірі 100 доларів за отримання щеплення від коронавірусу, кількість вакцинацій зросла з 50% до 75%.

Окрім того, у штатах Нью-Мексико, Огайо і Колорадо в пілотному режимі діяли програми фінансового стимулювання, які "також допомогли змінити масштаб вакцинації".

Згідно з дослідженням Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, приблизно третина невакцинованих людей заявила, що оплата готівкою підвищить ймовірність того, що вони зроблять щеплення.

Американський план порятунку (ARP) надав штатам, територіям і населеним пунктам ресурси, які можна використовувати для стимулювання підвищення показників вакцинації.

"Президент закликає кожен штат, територію і місцевий уряд використовувати це фінансування ARP для забезпечення 100 доларів кожному, хто буде вакцинований", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден зобов'язав невакцинованих від COVID-19 державних службовців дотримуватися посиленого карантину, зокрема носити маски і щотижня здавати тести на коронавірус.

Нагадаємо, що Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) оновили рекомендації щодо протиепідемічних заходів, закликавши навіть вакцинованих від COVID-19 громадян повернутися до носіння масок. Все через штам "Дельта", який, за новими даними, можуть передавати навіть повністю щеплені

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим
Наступна публікація