Американці приїжджають до нас і просять показати, як визначити "Смерч" - Бірюков

За його словами, фронтового досвіду у американців немає, тому вони переймають його в України.

Іноземні військові зараз вивчають український досвід і просять навчити визначати коли летить "Смерч".

Про це Кореспонденту розповів Юрій Бірюков - радник президента України Петра Порошенка.

"В світі за останні 50 років не було іншої армії, яка воювала на своїй території протягом 400 км із застосуванням всього арсеналу техніки, включаючи Град, Смерчі. Кажуть, нашій армії не під силу змагатися з американською. Припустимо... Але якщо б у нашу армію теж влити 2 трлн дол., як це роблять у США, - ми були б краще американців", - повідомив він.

За його словами, у США ніколи не було досвіду фронтових операцій і вони не знають як це.

"Де воювали американці? У них були контингент в Іраку, Афганістані, Ліберії, Сербії, але у нас теж був там контингент. У США досвіду фронтових операцій немає, вони не використовували Смерчі. І тепер, коли вони приїжджають до нас, то говорять приблизно таке: ми вам зараз покажемо, як правильно ходити строєм, а ви нам розкажіть, як визначити, що летить Смерч, і як від нього рятуватися", - додав Бірюков.

Він каже, що США не приховують, що вивчають український досвід. В Афганістані у моджахедів не було систем залпового вогню, і війна їх по суті була партизанською, в Югославії американці розбомбили, а потім зачистили, як і в Іраку, а "у нас тут танкові атаки йдуть. Для них це нове".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: