Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американці тепер знайомляться онлайн. Пошук через спільних знайомих не в моді - дослідження

Соціологи враховували дані лише про гетеросексуальні пари.

Для пошуків собі пари американці все частіше знайомляться онлайн. Цей спосіб знайомств – найпопулярніший. Він посунув пошук через спільних знайомих (родичів, друзів, колег), що був популярним від середини ХХ століття.

Про це йдеться в дослідженні соціологів із Стенфордського університету, опублікованому в Proceedings of the National Academy of Sciences.

Дослідження стосується лише гетеросексуальних пар. Соціологи взяли до уваги дані щодо 7512 людей, які знайомилися протягом 2009-2017 років.

До 1940-х у США було популярним знайомство через школу та сім'ю. Згодом пару собі шукали через друзів, родичів, колег, знайомих. Популярність онлайн-знайомств у США почала зростати в середині 1990-х років, а за останнє десятиліття вони вийшли на перші позиції.

Соціологи врахували дані лише в США, тому в інших країнах дані можуть різнитися.

Відео Як додаток для знайомств з'єднує самотні серця

За статистикою, сьогодні кожен третій у світіхоча б раз користувався сервісами онлайн-знайомств. Щоб збільшити аудиторію,  розробники додатків та сайтів намагаються зробити їх максимально простими у користуванні. Та попри шалену популярність віртуальні знайомства приховують в собі багато небезпек.

Як додаток для знайомств з'єднує самотні серця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції