Американці вийшли на вулиці, щоб повернути віру в Обаму

Прихильники Барака Обами вийшли на вулиці, щоб показати йому свою підтримку і закликати всіх американців вірити в свою країну.

мітинг на підтримку Обами_1
AFP
Прихильники Обами вийшли на мітинг
У Вашингтоні прихильники президента США Барака Обами влаштували мітинг на його підтримку. Біля Капітолійського пагорба і меморіалу Лінкольну зібралися близько двохсот тисяч осіб.

Вони закликали американців вірити в свою країну, в її історію і ліберальні цінності, з якими асоціюють чинного президента. Серед учасників акції - екологи та антивоєнні діячі, представники релігійних громад і профспілок.

"Нам потрібні робочі місця. Ми допомогли банкам, страховим організаціям і зараз час допомогти американському народу ", - зазначили учасники мітингу.

Серед присутніх були і ті, хто критикував дії демократів і Обами. Вони висловлювали невдоволення, зокрема, скороченням робочих місць, новою реформою охорони здоров'я і закликали президента виконати передвиборчі обіцянки, сконцентрувати свою увагу не на війні, а на внутрішній політиці:

"Ми тут. У нас є голоси. І ми віддали їх за тебе. Ми голосували за тебе, ми можемо проголосувати і проти", - наголошували опоненти.

Мітинг "Одна нація" - це також відповідь на вересневу акцію консерваторів, які протестували проти політики чинного президента.

Прихильники Обами вважають, що зараз йому як ніколи потрібна підтримка: у листопаді відбудуться вибори до Конгресу; між тим, позиції демократів настільки похитнулися, що вони можуть втратити місця в парламенті США.

Читайте також:

Довіра американців до економічної політики Обами впала до мінімуму

Адміністрацію Обами звинуватили у прорахунках при ліквідації витоку нафти

Від Обами йде у відставку третій за чотири місяці економічний радник

Обама відсвяткував день народження без дружини, але з Опрою Вінфрі

Обама відмовився від переговорів з Ахмадінеджадом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: