Після одруження продуктивність праці людини зростає на 27%, а розлучення гальмує економічне зростання держави.
Вашингтонські експерти з питань сім'ї видали доповідь, в якій доводять, що життя американців у шлюбі сприяє фінансовому благополуччю країни.
Як з'ясували фахівці Інституту шлюбу і релігії Пет Фаган, "революція розлучень" безперервно знижує відсоток економічного зростання США. За словами директора інституту, він не бачить жодного іншого чинника, який би впливав на національну економіку так сильно.
В Америці "революція розлучень" почалася в 1960-х і тривала до першої половини 1970-х років. В цей період відсоток розлучень збільшився утричі, і до сьогодні залишається дуже високим.
Водночас, за даними досліджень, сім'я - інститут, що стимулює стабільну продуктивність праці. Після одруження продуктивність праці людини зростає на 27%. Розлучення, яке вже стало частиною американської культури, позбавляє колишню пару необхідності бути продуктивними і, тим самим, постійно гальмує економічне зростання держави.
Так, як виявили дослідники, понад 80% людей, які мають сім'ї, володіють будинком, і лише 50% самотніх жінок і чоловіків в змозі купити будинок або взяти іпотеку.
Експерти інституту вивели "162 причини бути в шлюбі". Трудова продуктивність і економічна стабільність подружжя перебувають лише на 49 місці. Серед найбільш важливих причин - хороша якість життя, стабільність і довірчі стосунки з дітьми.
За даними бюро перепису населення США, довгострокові шлюбні союзи забезпечують кожного члена сім'ї великим матеріальним запасом.
П'ятнадцятирічне дослідження 9000 людей показало, що ті, хто залишався в шлюбі протягом усіх років дослідження, зібрали удвічі більше власного капіталу на одну людину, ніж ті, хто був самотнім.