Американець довів, що свідоцтво про народження Обами - фальшивка (відео)

37-річний американець виклав на в Інтернеті низку відеосюжетів, в яких за допомогою програмного забезпечення довів фальшивість документу.

У США продовжується суперечка щодо законності перебування Барака Обами на посаді президента. Причиною сумніву є місце народження президента. Його опонети стверджують, що він не є уродженим американцем. А свідоцтво, представлене Обамою, уже називали підробкою через те політкоректний запис в графі раса. Зараз в Інтернеті опубліковане ще один доказ того, що оприлюднене на сайті Білого дому свідоцтво про народження  президента США Барака Обами таки є підробкою.

Так, 37-річний американський користувач відеосервісу YouTube під ніком orangegold1 виклав на своєму каналі низку відеосюжетів, в яких за допомогою програмного забезпечення довів фальшивість документу.

Так, одним з головних доказів він наводить той факт, що опублікований pdf-файл під час відкриття за допомогою програми Adobe Illustrator, як виявилося, складається з безлічі накладених один на одного шарів, тоді як скановані документи завжди складаються лише з одного шару.

Якщо ж відключити відображення накладених шарів, від свідоцтва залишається лише майже голий бланк з численними затертими місцями.

Автор дослідження також звертає увагу на різкий контраст частин одного і того ж підпису. Виходячи з його висновків, одна частина підпису є оригінальною і була зроблена чорнилом, тоді як іншу частину було домальовано на комп'ютері.

Опубліковані відео викликали бурхливе обговорення в коментарях - частина користувачів навели контраргументи проти теорії orangegold1. Тому він виклав ще декілька відеороликів, в яких підтвердив свої доведення.

Нагадаємо, Білий дім опублікував свідоцтво про народження Обами в кінці квітня. Згідно з ним, майбутній глава держави народився в столиці Гаваїв Гонолулу. Перший сумнів в достовірності цього документа експерти висловили майже відразу - вони звернули увагу на те, що в графі "Раса" Обама названий африканцем, однак цей політкоректний термін було прийнято лише через 20 років, а тоді чорношкірих людей називали тільки неграми.

Нагадаємо, низка фахівців вважають, що Обама народився не на території США і тому очолює пост президента країни незаконно.

Читайте також:

Обама документально підтвердив своє американське походження

Скандал у США: республіканка назвала Обаму нащадком шимпанзе

Обама офіційно оголосив, що йде на другий термін

ВІДЕО-ДОКАЗ ПІДРОБКИ СВІДОЦТВА ОБАМИ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: