Американець проніс на борт літака до Британії 80 пістолетів

Контрабандист зумів провезти з США до Британії в багажі понад 80 пістолетів. Чоловік розкладав пістолети на деталі по різних валізах і здавав валізи в багаж.

Контрабандист Стівен Гріноу
The Times
Стівен Гріноу
У системі безпеки трансатлантичних перельотів виявлена серйозний пролом: контрабандист Стівен Гріноу зумів провезти з США до Британії в багажі понад 80 пістолетів.

Гріноу як мінімум один раз зупинили охоронці, коли при скануванні в його валізах виявилося "кілька одиниць вогнепальної зброї". Але йому вдалося якось відговоритися і потрапити на рейс Атланта-Манчестер.

Як вважається, він доставив зброю своїм партнерам у кримінальному світі на північно-заході Англії. Тепер 37-річний Гріноу, працював консультантом з приватної безпеки, узятий під варту. Після його арешту британські та американські влади провели позачергове засідання.

Поліція стурбована тим, що злочинці знайшли джерело постачання вогнепальної зброї. До того ж розвідка попереджає, що британський осередок "Аль-Каїди" намагається дістати зброю для організації нападу на кшталт мумбайського (масштабне терористичний напад на Мумбаї в листопаді 2008 року - ред.).

Гріноу заарештували в США в липні з 16 пістолетами в багажі після британського розслідування, яке почалося з виявлення поліцією на північно-заході Англії кількох нових пістолетів. Слід привів в Релі, штат Північна Кароліна.

Як з'ясувалося, Гріноу розбирав пістолети, розкладав їх деталі по різних валізах і здавав валізи в багаж.

Нагадаємо, за даними спецслужб, "Аль-Каїда" планувала провести в центрі Лондона цілу низку вибухів.

Читайте також:

Чиновники завозили в Іран секс-ляльки, прикриваючись науковими цілями

Німецьких бізнесменів заарештовано за контрабанду ядерних технологій в Іран

Контрабандисти прорили 300-метровий тунель з Мексики до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: