Американка у день народження втратила усіх п'ятьох дітей: трагічна історія

Американка у день народження втратила усіх п'ятьох дітей: трагічна історія

Фото: Metro

Мати боролася за порятунок своїх дітей.

Свято перетворилося на трагедію у США, коли у день народження Сабріни Дуніган сталася пожежа і всі її п'ятеро дітей у віці до 10 років загинули.

Про це пише Metro.

Трагедія сталася в квартирі в Сент-Луїсі, штат Іллінойс, США, де вона жила зі своїми дітьми: 9-річний Деонтей, семирічні близнята, чотирирічний Джабарі і дворічний Лоял. На момент пожежі діти були самі вдома, але коли самотня мама повернулася, вона побачила пожежу і спробувала вбігти до будівлі.

Пожежні виявили деяких дітей непритомними, п'ята дитина померла дорогою до лікарні.

"Наша сім'я ніколи не піддавалася такому удару. Ми спустошені. Ми зламані. Люди судять мою племінницю. Будь ласка, не судіть її. Моліться за неї, це все, про що я прошу просто зараз", - сказала родичка сім'ї.

Сусіди розповіли, що п'ять місяців тому попередній будинок родини вже згорів. Тоді сім'я уникла травм. Згідно з повідомленнями, вони після цього жили зі своїми бабусею та дідусем.

Причина пожежі розслідується.

Нагадаємо, в американському штаті Іллінойс п'ятеро дітей у віці до 10 років загинули внаслідок пожежі у квартирі. Матір декілька разів заходила в будинок у спробі врятувати малюків. За попередніми даними, в момент інциденту жінки вдома не було.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
140к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація