Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американка за один рік може поховати доньку і тата. Вона показала пронизливе фото з лікарні

Обоє її родичів страждають від невиліковних хвороб.

Мати п'ятирічної доньки - Алі Паркер - поділилася у Facebook моторошною фотографією, яка показує руйнівний вплив раку на її сім'ю.

Дитина американки - Брейлі Лохон - бореться із агресивною формою раку мозку, а її батько має смертельну хворобу моторних нейронів.

Жінка з Флориди протягом декількох тижнів може поховати як свою дочку, так і тата.

7 січня вона опублікувала фото у Facebook: на ньому батько Шон Петерсон плаче біля лікарняного ліжка його онуки. Світлина передає біль, який змушені терпіти всі члени родини.

Update... Princess Braylynn is still with us. Her pulse is barely there and we can not feel it, but we can hear it...

Posted by Ally Parker on Sunday, January 7, 2018

6 грудня Брейлінн був поставлений діагноз -  дифузна гліома - невиліковна форма раку мозку. 

Пізніше Алі Паркер написала про своїх хворих рідних, що вони є найсильнішими людьми, яких вона будь-коли знала.

"Ми всі думали, що вони переживуть всіх нас ... І ми, звичайно, ніколи не думали, що моя дорога маленька Брейлінн буде першою, хто піде. [... ] За кілька днів мені доведеться поховати цю прекрасну дівчину. За кілька місяців, може, навіть тижнів, мені доведеться поховати мого батька. Обидва мої герої пішли в один рік", - йдеться в її дописі у Facebook.

These two are the strongest people I have ever known. Everyone related to us would agree. We all thought that they would...

Posted by Ally Parker on Monday, January 8, 2018

"Як це могло статися з нами? Що ми зробили такого, щоб це заслужити? Чому вони повинні покинути нас? Що ми повинні робити? Я відмовляюся вірити, що є причини для цього. Цей світ - страшне місце", - написала жінка в розпачі.

Раніше Мережу розчулила історія тяжкохворої жінки, яка до останнього дня приховувала недугу глянцевими світлинами в Instagram: вона викладала ідеально гарні кадри, які приховували біль та відчай.

Залиште свій коментар

Вибір редакції