Американська авіакомпанія каратиме пасажирів "жовтими картками" за відсутність масок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пасажири, які будуть мати такі картки, не зможуть літати літаками авіакомпанії.

Американська авіакомпанія Alaska Airlines видаватиме "жовті картки" пасажирам, які відмовляються вдягати на борту захисну маску.

Така заява розміщена на сайті авіакомпанії.

"Ми дуже серйозно ставимось до використання масок та закриття обличчя, так само як до будь-яких питань безпеки, здоров'я та благополуччя наших гостей та співробітників. Наші екіпажі стикаються з моментами, коли деякі мандрівники ігнорують або не дотримуються нашої вимоги щодо масок. Це створює напругу і занепокоєння для багатьох наших пасажирів, у яких закриті обличчя. Отже, потрібна зміна", - йдеться у заяві.

Від початку липня бортпровідники компанії матимуть право надати остаточне попередження будь-якому пасажиру, який неодноразово відмовляється носити маску чи закрити обличчя на борту літака.

З цим попередженням - у вигляді врученої жовтої картки – подальші подорожі цієї особи з авіакомпанією можуть бути призупинені на деякий час.

"Усім нашим гостям буде запропоновано під час реєстрації підписати необхідну медичну угоду, щоб визнати та підтвердити свою готовність дотримуватися політики носіння маски. Для гостей, які можуть забути власну маску, ми надамо їх на вимогу. Починаючи з липня, ми також надаватимемо індивідуальні серветки для дезінфікування рук", - додали в авіакомпанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як відбулися перші авіарейси в Україні після карантину, і що змінилося

Залиште свій коментар

Вибір редакції