Американська розвідка повідомила, що Кім Чен Ір одужав

Розвідка США заявила, що лідер Північної Кореї повністю одужав і "знову в сідлі".

Представник управління національної безпеки США на умовах анонімності повідомив, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ір повністю одужав після перенесених хвороб і повернувся до керування країною, передає в четвер агентство Reuters. За словами співробітника розвідки, кілька місяців тому в Кім Чен Іра виникли проблеми із здоров'ям, проте на даний момент можна говорити про те, що він "знову в сідлі", ухвалює важливі рішення самостійно і його політична репутація знаходиться на колишньому рівні.

Нагадаємо, перші повідомлення про хворобу північнокорейського лідера з'явилися в кінці жовтня 2008 року, після того, як він тривалий час не з'являвся на публіці. На початку вересня з'явилися припущення, що Кім Чен Ір переніс інсульт, а в кінці жовтня повідомлялося і про другий інсульт. Офіційно влада Північної Кореї заперечувала подібні повідомлення, стверджуючи, що зі здоров'ям у Кім Чен Іра все гаразд.

Пізніше на підтвердження цього північнокорейські ЗМІ почали поширювати фотографії Кім Чен Іра, на яких лідер КНДР був зображений під час відвідин різних суспільних, спортивних, але в основному військових заходів. У січні 2009 року Кім Чен Ір зустрівся з китайським політиком, вперше з літа 2008 року.

В той же час, незадовго до зустрічі Кім Чен Ір з представником Компартії Китаю, південнокорейське агентство "Йонхап" повідомило про те, що північнокорейський лідер нібито вибрав собі наступника, яким повинен стати його син Кім Чен Ун. Офіційного підтвердження цієї інформації з боку КНДР так і не було.

Читайте також:

Кім Чен Іра бачили в танковій дивізії

КНДР не відмовиться від ядерної зброї, тому що боїться США

Син Кім Чен Іра відмовляється від влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: