Американська розвідка заспокоїла: ракета КНДР до США не долетить

В США підтверджують, що Північна Корея готує до старту ракету. Але не великої, а середньої дальності.

Американські розвідувальні служби переконані, що Північна Корея може запустити балістичну ракету малої або середньої дальності, але не міжконтинентальну, як повідомлялося раніше.

Про це, за даними США, свідчить факт військових навчань КНДР в Японському морі, які вона планує проводити з 25 червня по 10 липня. Зона проведення військових навчань та її розміри, а також й інші чинники, вказують на те, що Пхеньян планує запустити ракету малої або середньої дальності, розповів представник розвідки США.

Як відомо, зона, яка буде закрита для судноплавства, включає ділянку Японського моря поблизу порту Вонсан розміром 450 кілометрів на 110 кілометрів.

Водночас ознак підготовки до запуску ракети більшої дальності, як це було в квітні під час запуску ракети "Тепходон-2", не спостерігається.

На думку експертів, Пхеньян ще не володіє балістичною ракетою, здатною досягти узбережжя Гавайських островів, які розташовані в 7000 кілометрах від Північної Кореї. На створення ракети, здатної досягти західного узбережжя США, КНДР знадобиться ще близько трьох-п'яти років.

Попри вищенаведені припущення, глава Пентагону Роберт Гейтс вже наказав розмістити на Гавайських островах пересувну системи перехоплення ракети і радара ПРО, які зможуть засікти і знищити в повітрі можливу загрозу з боку Північної Кореї.

Читайте також:

США готові відповісти на ядерні погрози КНДР

Есмінець США пішов на перехоплення корейського судна

Північна Корея заявила про ядерну загрозу з боку США

КНДР обіцяє застосувати ядерну зброю "для караючого удару"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: