Американські абітурієнти штурмують Гарвард

29 тисяч абітурієнтів подали документи до Гарварду.

Рекордна кількість абітурієнтів - 29 тис. осіб - подали документи на зарахування восени цього року на перший курс престижного Гарвардського університету в США.

З урахуванням того, що на першому курсі факультетів Гарварду є лише 1,7 тисяч місць, на кожне з них у середньому будуть претендувати по 17 абітурієнтів. Минулий рекорд з кількості клопотань щодо прийому на навчання був встановлений перед початком 2008-2009 навчального року - 27,5 тисяч людей.

За словами декана Гарварду з прийому студентів Вільяма Фітцсіммонса, настільки рясний наплив абітурієнтів багато в чому викликаний щедрими стипендіями та іншою фінансовою підтримкою, яку ВНЗ надає своїм студентам.

За діючої в університеті програми матеріальної допомоги, плата не стягується з тих студентів, дохід сімей яких складає менше 60 тисяч доларів на рік.

Щорічна плата за навчання для тих студентів, родини яких мають прибуток від 60 тисяч до 180 тисяч доларів на рік, становить 10% від цієї суми.

Гарвардський університет відноситься до так званої Ліги плюща - групи з восьми найстаріших університетів північного сходу США, що мають найбільший авторитет і популярність.

За оцінками, середня вартість навчання в одному з таких вузів у цьому році складе понад 50 тисяч доларів. У цю суму входить безпосередньо плата за навчання, різні збори на проведення навчального процесу, оплата місця у гуртожитку, харчування та особисті витрати.

Нагадаємо, ще один університет, що фігурує у списку кращих вишів світу, Кембриджський, відзначає цього року своє 800-річчя.

Читайте також:

Джоан Роулінг запросили до Гарварду
Біл Гейтс отримав диплом
Емма Ватсон змінить Хогвартс на Гарвард?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: