Американські аеропорти через сніг скасували 10 000 рейсів

Внаслідок потужного бурану на північному сході США, було скасовано близько десяти тисяч рейсів.

У результаті потужного бурану, що не припиняється останні дні на північному сході США, було скасовано близько десяти тисяч авіарейсів.

Про скасування рейсів у цьому регіоні країни повідомили авіакомпанії AirTran, американських, Continental, Delta повітряних лініях, JetBlue, United, US Airways, Південно-Захід і Духа.

Представник нью-йоркського аеропорту Ла Гардіа заявив, що з урахуванням всіх затримок і скасувань на відновлення нормального графіка роботи об'єкта потрібно не менше двох днів.

Для десятків тисяч пасажирів, які застрягли в аеропортах, ситуація ускладнюється ще й тим, що вони практично позбавлені можливості дістатися до місця призначення наземним транспортом. Крім того, що на дорогах утворилися пробки, квитки на автобуси і поїзди не дістати, а в компаніях, що здають в оренду машини, автомобілі закінчилися.

Раніше на негоду в США скаржилися і місцеві рітейлери: багато потенційних покупців в передсвяткові та святкові дні замість походів по магазинах відсиджувалися.

У Нью-Йорку і околицях за останні дні випало понад півметра снігу, що призвело до транспортного колапсу на дорогах регіону.

Читайте також:

У "Борисполі" затримуються 11 міжнародних рейсів

Через снігову негоду москвичі зустрічатимуть Новий рік у "Борисполі"

США зазнали збитків в 100 млн доларів через снігові бурі

ВідеоАмериканські аеропорти через сніг скасували 10 000 рейсів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: